DomovFAQPortálHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

Share | 

prazdne?

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Asim Bin Badr

Male
Počet príspevkov : 13
Registration date : 31.01.2010

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   31.01.10 14:27

Ja som za stredne slovensko a ked poviem stredne tak tym myslim stredne. Mozno by sa dala vybavit komorna akcia v duchu old school na Zvolenskom zamku. Kedy? To fakt len zalezi od poctu ludi, ktori by sa rozhodli prekonat vzdialenost niekolkych KM.

Co si predstavujem pod Old School? Siouxsie, Bauhaus, The Cure, LAM, Christian Death...

Ale k comu rozpisovanie a plany, ak neviem ci je o to zaujem.
Návrat hore Goto down
http://xube.info/
Morty

Male
Počet príspevkov : 1869
Registration date : 16.11.2008

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   31.01.10 17:28

prejdi si temu a prides k tomu istemu smutnemu zaveru ako zvysok Laugh

ale dobry a originalny napad si zasluhuje palec hore Thumb Up

Erein

Female
Počet príspevkov : 24
Registration date : 19.01.2010

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   01.02.10 1:06

Som za. Stred je najstrategickejsie miesto pre vsetkych ludi Slovenska zaujimajucich sa o dany styl a konkretne o jeho old school verziu.
Takze zatial mas jedneho privrzenca.
Návrat hore Goto down
http://www.vera.blog.sk
Umbra

Female
Počet príspevkov : 227
Registration date : 06.08.2009

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   01.02.10 10:53

Ako nevravím, že Zvolen je zlý nápad. Len vám sa to dobre hovorí keď tam bývate.
A dnes si idem pre lístok na Emilie. :)
Návrat hore Goto down
http://www.last.fm/user/bloodyWHORE
Erewan

Female
Počet príspevkov : 747
Registration date : 16.08.2008

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   01.02.10 13:13

no,ja odtiaL nie som a som ceLkom za...ale som za,ked to bude nejaky normalny den ze sa da docestovat a tiez az niekedy ked tepLota bude vyssia aspon ako tych 10 stupnov..lebo teraz nejdem nikde :D
(mam problem otvorit dvere od vchodu do paneLaku kvoLi snehu:D )
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
Erein

Female

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   01.02.10 14:45

Zaujimave. Ale na Emilie pojdete tak ci tak.....Ajked je to este dalej, ajked pravdepodobne nebude +10.
Btw bola by som za aj kebyze nie som zo Zvolena, uz len preto, ze ma niekto nejaku snahu. Je to stale lepsie ako SubClub v Ba.
Návrat hore Goto down
Michael Eyres Valkrie

Male
Počet príspevkov : 354
Registration date : 07.08.2009

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   01.02.10 19:21

ja nedojdem lebo som at jedna lemra lemrava a at dve by ma mamka zrovna tam nepustila....na vychodne by ma pustila ale tam okolo BB nie...co ani ja sa tade nechcem motat
Návrat hore Goto down
Erewan

Female

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   01.02.10 22:09

Erein: na Emilie idem Len vdaka tomu,ze mi na daLsi den zacinaju jarne prazdniny...a bude to niekde dnuka,cize neumrznem..kebyze to boLo vonku ani ma nehne..

tak isto ako by mi nevadilo stretko aj pri nizkych tepLotach,kebyze viem ze budeme niekde v tepLe..aLe potLkat sa okoLo zvoLenskeho zamku, aj ked je veLmi pekny, mi pri -5 stupnoch nepride ako dobry napad Razz
Návrat hore Goto down
Erein

Female

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   02.02.10 0:19

Iste.
Návrat hore Goto down
Morty

Male

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   02.02.10 11:09

Erein napísal:
Zaujimave. Ale na Emilie pojdete tak ci tak.....Ajked je to este dalej, ajked pravdepodobne nebude +10.
Btw bola by som za aj kebyze nie som zo Zvolena, uz len preto, ze ma niekto nejaku snahu. Je to stale lepsie ako SubClub v Ba.

kosice - ba - kosice -> severna tepna, priame a pravidelne spoje, drviva vacsina "tunajsich" byva na severnej dopravnej tepne, kdezto dostat sa do zvolena z takych piestan je osyka v zadku proti pohodlnemu nastupeniu a vystupenie do a z vlaku.

ked uz nic tak si vsimni ako dopadli vzdy velke metalove koncerty - metlaci bijuci sa do duse ze pojdu azsvojimi milacikmi kamkolvek, akonahle to bolo v za, mt, bb, zv tak to bolo fiasko, preto sa zacali robievat vzdy pokial mozno dve akcie - jedna na vychode a jedna na zapade.

koncert emille je predsalen trosku hodnotnejsi ako stretko, napriklad.

no a ja som za zv len z toho titulu ze studujem v bb a je to na skok, inak plati to co som napisal vyssie
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Umbra

Female

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   02.02.10 11:45

Mortimer to skvele vystihol. Wink
Mne normálne vlaky do Zvolena nejdú. By som musela najprv ísť do Žiliny, čo je +75km cca. Budem musieť ísť busom, v ktorom pravdepodobne nebude platiť študentská zľava. A spoje cez víkendy radšej nekomentujem.
V lete cez pracovný deň by sa to už nejako dalo. Aj tak by som sa vám nepáčila, som totálne negothická What a Face .
Návrat hore Goto down
silmarill

Male
Počet príspevkov : 1079
Registration date : 19.03.2009

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   02.02.10 19:47

Michael Eyres Valkrie napísal:
at dve by ma mamka zrovna tam nepustila....
mame nemusíš hneď povedať že kam ideš, povieš že ideš na koncert niekde blízko a že prespíš u kámoša... fantáziu máš bohatú, tak ju využi :D

bloodQUEEN napísal:
Aj tak by som sa vám nepáčila, som totálne negothická What a Face .
práve to sa mi na tebe páči Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Erein

Female

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   02.02.10 21:16

mortimer napísal:
Erein napísal:

kosice - ba - kosice -> severna tepna, priame a pravidelne spoje, drviva vacsina "tunajsich" byva na severnej dopravnej tepne, kdezto dostat sa do zvolena z takych piestan je osyka v zadku proti pohodlnemu nastupeniu a vystupenie do a z vlaku.

ked uz nic tak si vsimni ako dopadli vzdy velke metalove koncerty - metlaci bijuci sa do duse ze pojdu azsvojimi milacikmi kamkolvek, akonahle to bolo v za, mt, bb, zv tak to bolo fiasko, preto sa zacali robievat vzdy pokial mozno dve akcie - jedna na vychode a jedna na zapade.

koncert emille je predsalen trosku hodnotnejsi ako stretko, napriklad.

no a ja som za zv len z toho titulu ze studujem v bb a je to na skok, inak plati to co som napisal vyssie

Aha..tak teraz narusim tu vasu sudrznost a prilisnu priatelskost, z ktorej sa mi chce niekedy zvracat, hlavne ked si citam veci dozadu, a budem uprimna bez ohladu nato, co to sposobi. Ked clovek nieco chce, cely vesmir sa spoji, aby to dosiahol, povedal Coelho cez dielo Alchymista a myslim, ze to nie je potrebne dalej rozvijat a uplne to postaci ako odpoved na pohodlnost cestovania a ake tazke je dostat sa do Zvolena, okolo ktoreho su len kamenne a prasne cesty plne oslikov a konikov. Zaujimave, ze sumu, ktoru by si precestoval na dve rozdielne spominane miesta, si samozrejme nespominal. Mozno preto, ze nahrava do kariet mne.

Metlaci aspon nejake koncerty maju, nie je to nic moc, ale ajtak.. ked sa nieco deje, tak ich je tam urcite viac ako na jeden rucny granat. Nema to ziadnu uroven ,ale clovek v ich postaveni ma aspon na vyber. Ale nemusia chodit do Viedne, Prahy, Brna a neviem kam este. Do Bolkowa.

Takze podla Teba nejake zmalovane sparatko s huslami z Ameriky, ktore je goticke asi ako moja cincila ked spi, ktore by sa o Tvoje nazory nezaujimalo ani nahodou, mozno iba keby jej z toho nieco nekvaplo, je podla Teba cosi viac ako taketo stretko? :) Nuz, neberiem Ti Tvoj nazor, ale o niecom to svedci. Ale zaujimalo by ma, cim je jej koncert hodnotnejsi.. Tym, ze viacej stoji? Mam tri ucty a nehodila by som po nej ani 5 centov. Vidim tu davovu psychozu.
Ovce v ciernom prevedeni. Ano, presne o tomto to ma byt. Sablona sablony, sablona sablony, sablona sablony a tak dalej.
Bol to dobry napad, ale aj zly. Asi som uz prilis velky introvert a proste mi vadi sprostost ludi. Dalej nebudem pokracovat, pretoze by to ajtak nemalo zmysel.
Návrat hore Goto down
Erewan

Female

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   02.02.10 21:43

veLmi zvLastne...
poviem to iba takto XD
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Male
Počet príspevkov : 755
Registration date : 01.01.2009

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   02.02.10 21:53

Ohladne cestovania má morti pravdu. A nejde ani tak o cenu cestovania ako lenivosť... sú ludia (a je ich dosť) čo račej priplatia ako by mali prestupovať alebo inak komplikovať dopravu. Pre vela ludí je dosť rozdiel medzi "sadnem na vlak a idem" a "sadnem na vlak idem dakam do prdele, čakám na další vlak a idem tam kam som chcel".

A k tomu kolko ludí sa zíde... na každáho Goth/darkwave/industrialistu na slovnsku pripadá MINIMÁLNE 20 metlákov čiže by bolo divné keby sa ich niekde stretlo menej...
U metlákov jeden granát vystačí na radikálne preriedenie koncertu.
Zato Vrámcie tejto komunitky by zrušil dosť podstatnú časť populácie... a ostatných by aspoň zranil.

A k "hodnotnosti"...
Stretko ludí zo stránky ktorá nemá nejak vela aktívnych členov by bolo pekné ale predsalen... je tu cca 20 ludí ktorý by nad stretkom rozmýšlali -x ludí ktrým by nevyhovoval termín, -y ludí ktorým to nevychádza ohladne cestovania (spoje nejdú ako by sme chceli a treba rátať aj cestu naspäť, čo je väčší problém ako cesta tam).... = cca 5-6 ktorý by reálne mohli prísť. Ale furt o 5-6 viac ako 0 takže by sa to mohlo dohohnúť.

"Zmalované špáratko" ( lol! ) Jedna z mááááááála akcií ktoré sa tu konajú + jej hudba sa páči dosť ľuďom a je na lahšie prístupnom mieste... tak či tak tam ide dosť ludí z tohto fóra a keď už budú v jednom čase na jednom mieste tak neni dôvod nedať sa dokopy.

Akurát nechápem prečo sa tu takto riešia tieto dve možnosti ktoré sa navzájom nevyľučujú... scratch Stretko môže byť aj tak nie? A tiež som za BB-ZV :D (áno som lemra a aj keby som nebol tak to nič nemení na tom že nie sú prachy).
Návrat hore Goto down
Asim Bin Badr

Male

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   02.02.10 23:00

Len v skratke,
Zvolen ma napada preto, lebo tu zijem a mam ake take znamosti a mohol by som vybavit priestory na zamku (podotykam, ze v teple). Nebudem to nahlit, vidim, ze to by sa najprv muselo zhromazdit a dohodnut, ale ako to uz raz na forach chodi, tak sa "dohodneme" a "stretneme". To znamena coby organizator - ja - a moja laska. Jedna akcia uz takto dopadla a myslim si, ze nebola jedinou svojho druhu.

Mortimer ma svojim sposobom pravdu, ale mna sa tiez nikto nepyta ako sa mi cestuje do Prahy, Londyna a td. Ked niekam chcem ist, tak tam idem, je jedno kolko cestovania a usilia ma to stoji. Ono je totiz pravidlom, ze najlepsie zazitky sa viazu k cestovaniu... samotne stretko je len finalna destinacia a argument.

Ak tu ludia za nieco stoja a stoja si aj za tym co maju radi a preco sem chodia, tak by taketo ponuky neodmietli. No

Viem o tejto akcii informovat na potrebnych weboch aby sa ukazalo aspon par jedincov, ale ak tam nemaju prist naozaj ti, co o to stoja a my budeme stat o nich a hovoria o strednom Slovensku ako rozvojovej krajine, tak je to dost smutne. Ani susedni Cesi by sa nemohli pochvalit komornou akciou medzi hradnymi murmi starsimi ako 500rokov.

Ale ked je vam milsi Bolkow, co vas vyde na niekolko stovak €, tak kludne :)
Návrat hore Goto down
Dwa®f

Male
Počet príspevkov : 703
Registration date : 25.12.2009

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   02.02.10 23:05

Vidi sa mi ze tu zacina byt dost negativnej energie jocolor

to Asim:

ten Bolkow si myslim nema zmysel spominat alebo porovnavat v ramci pripadneho stretka vo Zvolene, su to dve podstatne odlisne veci, inak nic v zlom clown
Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/dwarfik
Erewan

Female

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   02.02.10 23:54

mne sa na tom Zvolene nepaci Len jedna vec...
ze sa okoLo toho spustiLa takato neprijemna "hadka", proste niektori tu maju dost neprijemne poznamky a urazaju tu ostatnych...Zvolen je super, ja mam to mesto veLmi rada a nedam na neho dopustit,urcite je pre mna Lepsie ako hnusna zasmogovana BratisLava (iba moj subjektivny nazor,podotykam)..avsak..
ked sa takto okoLo toho tocime a vidim tu tie urazky a niektorych jedincov ako sa stavaju nad inych (a ti "ini" si to mozno ani nezasLuzia, pretoze Len vyjadriLi svoj nazor), tak ma aj prechadza chut na nejake stretko..
Lebo keby som tam maLa skoncit s Ludmi,ktori sa po nejakej mojej vete zacnu do mna navazat a nadradzovat sa do mna..hm,to ma fakt neLaka..
to je to v com vidim teraz najvacsi probLem..
cert ber cestovanie, aj miesto..

poznamka: ten hrad by boL aLe dokonaLyyyy, zavidim take kontakty Razz
Návrat hore Goto down
Umbra

Female

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   03.02.10 11:07

silmarill:
Díky Embarassed . Ale pomaly zháňam ultra temné ghotik oblečenie nech aspoň pri niektorých príležitostiach nevyčnievam z davu. Laughing Avšak ako bežnú súčasť môjho šatníka to neplánujem zaviesť.
Asim Bin Badr:
Tak už to s tým zámkom vyzerá lepšie. :)
Najlepsie zazitky sa viazu k cestovaniu.....mrznutie na stanici, bezdomovci a úchylaci o ktorých by som mohla rozprávať sú skvelé zážitky. Áno niekam chcem ísť ale nejdem keď mi to podmienky nedovoľujú. Nevravím, že cesta do Zvolena je extra zložitá (ako ju vy vykresľujete v rámci irónie do extrémov) no momentálne z časového a finančného hľadiska pre mňa nereálna.
Asim Bin Badr napísal:
Ak tu ludia za nieco stoja a stoja si aj za tym co maju radi a preco sem chodia, tak by taketo ponuky neodmietli. No
Čo sa človek o sebe nedozvie.
A asi som divná keď mi je koncert hodnotnejší ako stretnutie s ľudmi, ktorých nepoznám.
Za mňa to ukončím citáciou Erewan:
Erewan napísal:
ked sa takto okoLo toho tocime a vidim tu tie urazky a niektorych jedincov ako sa stavaju nad inych (a ti "ini" si to mozno ani nezasLuzia, pretoze Len vyjadriLi svoj nazor), tak ma aj prechadza chut na nejake stretko..
Lebo keby som tam maLa skoncit s Ludmi,ktori sa po nejakej mojej vete zacnu do mna navazat a nadradzovat sa do mna..hm,to ma fakt neLaka..
Návrat hore Goto down
Michael Eyres Valkrie

Male
Počet príspevkov : 354
Registration date : 07.08.2009

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   03.02.10 19:44

Silmo: Nerád mame klamem..aj tak na vše príde,ved mamky su mamky :) a u koho by som prespal? :-O moc sa mi nechce prebdiet noc na lavicke :D

O
M
F
G
Kebyze nemam osobne problemy so stredom SR tak by som aj mozno ze prisiel...raz som Silmovi neviem kde to nadskrkol co sa priblizne dialo no nehovorim o tom,respektive nechcem... neberte si to osobne ale dam prednost koncertu pred stretnutim s vami... neoblubujem velke stretka(aj kamarati mi za to pichujú) stavim sa zeby to bolo mensie fiasko- nejake tie trapne tichaa,téma o hovne alebo ziadna...nejake to TEASovanie....mozno sa mylim
inak do slova na 100% suhlasim s bloodqueen
Nepochybne Erein pocuva vsetko s nálepkou pure goth,tak logicky o Emilie ani nezakopne....neviem co je zle na tom ze sa mi paci jej muzika :) -dufam ze to nie je trestnee....ja si myslim ze ty si dark CIERNA ovca pretoze mozno ze zeres profakom to ze zem je guľatá!!!

(a nie je Laughing ...ma tvar hrušky-toho ovocia Rolling Eyes )
Návrat hore Goto down
Morty

Male

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   03.02.10 22:15

ja zase na komentare pisane cez kramy nereagujem Laugh

moja draha erin, to ze ked sa nieco chce tak sa to da spravit je sice mozne ale kazda minca ma dve strany a radsej sa pojdem zabavit na akcosku s dobrou atmosferou nez na akcosku uber true temniakov s kyslymi pohladmi ako ty Wink

nepaci sa ti to? dovi dopo clown

ohladom cestovania som si isty, ze som toho precestoval viac nez ty a od minuleho leta radsej uz zaplatim 5 nasobok sumy ak mi to usetri aspon dva prestupy

Asim Bin Badr

Male

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   03.02.10 22:22

Ja som len rad za hodnote prispevky, ktore obsahuju vela pismen, ale ziadnu myslienku.

Nieco som navrhol, nikoho nenutim, len nemam rad ludi, co "uvazuju" nahlas (pisomne). Mne na dakom stretku skutocne nezalezi, viac casu a menej zodpovednosti. Asi plati: "Za dobrotu na zobrotu."

K tym dristom... Jasne, sloboda slova, ale povedz "nie" a dalej sa neozyvaj, zbytocne meties ludi, co zaujem maju alebo by mali.

Dalej to uz nejdem rozvadzat, zbytocny flame.
Návrat hore Goto down
Morty

Male

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   03.02.10 22:23

odporucam zaostrit pozornost na vyznam slova forum Wink

bebe

Female
Počet príspevkov : 387
Registration date : 25.09.2008

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   03.02.10 22:42

mne by stretko nech je v akejkolvek casti SR nevadilo, kedze v priebehu roka dost casto cestujem z jedneho konca na druhy
len ked by sa nam tu nahodou podarilo zhodnut sa na tom ze kde, tak najst datum co bude vyhovovat vacsine, no neviem neviem
a zas, v niektorych mestach si viem vybavit prespanie, v niektorych nie, tak to by bolo tiez zaujimave ze ako by to bolo, ci by niekto cestoval napr. 5 hodin na stretko a potom by mu nesiel spoj naspat, a nemal by kde byt do druheho dna...alebo by sa stoho spravila daka party do rana? :D
Návrat hore Goto down
Erein

Female

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   03.02.10 23:21

Erewan napísal:
mne sa na tom Zvolene nepaci Len jedna vec...
ze sa okoLo toho spustiLa takato neprijemna "hadka", proste niektori tu maju dost neprijemne poznamky a urazaju tu ostatnych...Zvolen je super, ja mam to mesto veLmi rada a nedam na neho dopustit,urcite je pre mna Lepsie ako hnusna zasmogovana BratisLava (iba moj subjektivny nazor,podotykam)..avsak..

poznamka: ten hrad by boL aLe dokonaLyyyy, zavidim take kontakty Razz

Vsetko je vyjadrovanie niekoho nazoru, ci je to miermulovne alebo to nie je priatelske. Ak to nerespektujes, nemas pravo sudit.
Viete co? Mam pre Vas vsetkych radu: dajte sa na hippies a sirte lasku do sveta. Myslim,ze Vas problem je len ten, ze sa neviete branit, preto ste vsetci tak nechutne priatelski, nekonfliktni a ak by Vas nazor kontrastoval s tymito vlastnostami, tak sa ho radsej vzdate. Takze ste vlastne pokrytecki a neuprimni. Vyhovorky a ospravedlnenia, ktore boli spomenute, su velmi nizke. Stretnutie vo Zvolene bol len napad, ktoreho cielom bolo pocut nazory, nie vykrucanie sa. Ak sa mi nieco nepaci, tak poviem, ze sa mi nepaci, ak som lenivy cestovat, tak poviem narovinu, ze som lenivy cestovat. Co je na tom take tazke?
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: prazdne?   

Návrat hore Goto down

prazdne?
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Forum :: Zrazy a stretnutia-
Prejdi na: