DomovFAQPortálHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

Share | 

Nápady

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
silmarill

Male
Počet príspevkov : 1079
Registration date : 19.03.2009

OdoslaťPredmet: Re: Nápady   26.03.10 21:00

chloe: ZOPAKUJEM TO.
aby si mala lepší rank vo vyhľadávačoch, treba zakúpiť doménu. stojí to cca 10EUR a má platnosť na jeden rok.

názov domény treba vybrať vystihujúci a zároveň jednoduchý. www.slovak-gothic-community.sk by bolo veľmi dlhé, www.sgc.sk by zas nehovorilo nič o obsahu. ale napríklad www.gothic-forum.sk je voľná Wink zvoliť vhodný názov nie je dôležité len z dôvodu zapamätania si, ale aj kvôli optimalizácii pre vyhľadávače. ľudia skôr napíšu do googlu "gothic forum" ako "gothic community"

ďalej, v rámci vyhľadávania treba zvoliť vhodné kľúčové slová (keywords). pozeral som kód stránky a ty máš kľúčové slová
citácia :
Slovak, Goth, Community
to je chyba. takto ťa ťažko vyhľadávače nájdu! odporúčam tieto kľúčové slová:
citácia :
slovak, gothic, goth, forum, chat, gothic music, gothic rock, deathrock, darkwave, gothic style, gothic móda, korzet, korzety, šperky, vampire, upír....

keďže toto fórum nie je len o hudbe ale aj o filme a umeni, mohla by si do keywords pridať aj nejaké mená hercov či maliarov, určite aj nejaké názvy skupín... len tak z brucha navrhujem:
citácia :
bella lugosi, chet zar, sopor aeternus, tlodj, the last days of jesus, all gone dead...
a veľmi pomáha pridať do keywords čarovné slovíčko "download" :D

najprv musíš spraviť tieto dve veci, až potom rieš vzhľad fóra. stránku môžeš mať namakanú ako len xeš (mne osobne sa tento dizajn páči), ale pokiaľ si neviditeľná pre vyhľadávače tak bude návštevnosť nízka.

a vieš čo ma osobne vždy hnevalo na tomto fóre? blbý chat, ktorý funguje len na prihlásenie. nedá sa to nejak zmeniť?
Návrat hore Goto down
http://www.aphelion-forum.com
Chloë Noir

Female
Počet príspevkov : 737
Registration date : 05.08.2008

OdoslaťPredmet: Re: Nápady   26.03.10 21:10

Akože..nič proti...ale rozhodne nemám v pláne ešte si niečo zakupovať. Na to naozaj nemám peniaze...
Ja som skor chcela vediet čo sa da zmenit na tomto fore..ake novékategorie, ktore napr zmazat, co za temy, pripadne dizajn ...a tak. A stym chatom sa asi nic spravit neda..rozhodne som na nic take este nanarazila.
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
silmarill

Male

OdoslaťPredmet: Re: Nápady   26.03.10 21:50

tak si aspoň zmeň keywords! máš ich naozaj nevhodne vybraté.

mimochodom, SK doména stojí okolo 10-12€, sú však aj lacnejšie - EU, ORG, INFO, NAME... tie idú okolo 7€... keby sme ti tu pár ľudí na to prispeli po 1€ tak získaš doménu a ešte ti aj možno výjde na pivo :)
Návrat hore Goto down
Chloë Noir

Female

OdoslaťPredmet: Re: Nápady   26.03.10 22:46

Nya..nepijem :D Ale ako..nie je to drahe, ale predsa...ak sú aj free domeny tak naco zbytocne vyhadzovat peniaze..okrem toho..ako by som to platila? Alebo ako by niekto mohol platit mne? :D Naaaa :D
Ale tie keywords zmenim...ak zistim kde :D
Návrat hore Goto down
silmarill

Male

OdoslaťPredmet: Re: Nápady   26.03.10 23:23

ibaže free domény (ako máš teraz doménu tretieho rádu) ti google vo vyhľadávaní dá niekde úplne nakoniec vyhľadávania. normálnu doménu (napr. gothique.sk) ti dá na prvé miesta.

zaplatiť sa to dá cez paypal alebo cez účet (internetbanking snáď máš zriadený?) cez net je to na 3 kliknutia.

keywords zmeníš v admin paneli / board configuration / borad settings (možno to budeš mať trošku iné)
Návrat hore Goto down
Mystique

Male
Počet príspevkov : 797
Registration date : 05.08.2009

OdoslaťPredmet: Re: Nápady   27.03.10 0:31

silmarill napísal:

ďalej, v rámci vyhľadávania treba zvoliť vhodné kľúčové slová (keywords). pozeral som kód stránky a ty máš kľúčové slová
citácia :
Slovak, Goth, Community
to je chyba. takto ťa ťažko vyhľadávače nájdu! odporúčam tieto kľúčové slová:
citácia :
slovak, gothic, goth, forum, chat, gothic music, gothic rock, deathrock, darkwave, gothic style, gothic móda, korzet, korzety, šperky, vampire, upír....

S tymto nemas pravdu :) dnes uz ziaden seriozny vyhladavac meta tagy, ako keywords a description neberie do uvahy pripadne im dava zanedbatelne nizku vahu :)
Bud si cital nejaky pseudo "SEO" clanok na nete alebo si zaspal dobu Wink

PS. neni to utok, len sa snazim vyvratit tvoju mylnu domnenku.

Btw. na co by platila ked na klucove slova "gothic forum" to neni treba ? :)

Klik sem...
Návrat hore Goto down
Chloë Noir

Female

OdoslaťPredmet: Re: Nápady   27.03.10 21:51

silmarill napísal:
ibaže free domény (ako máš teraz doménu tretieho rádu) ti google vo vyhľadávaní dá niekde úplne nakoniec vyhľadávania. normálnu doménu (napr. gothique.sk) ti dá na prvé miesta.

zaplatiť sa to dá cez paypal alebo cez účet (internetbanking snáď máš zriadený?) cez net je to na 3 kliknutia.

keywords zmeníš v admin paneli / board configuration / borad settings (možno to budeš mať trošku iné)

No neviem..ja ked si dám gothic forum do googla nahodi mi hned toto forum...takze neviem kde je problem
Návrat hore Goto down
Michael Eyres Valkrie

Male
Počet príspevkov : 354
Registration date : 07.08.2009

OdoslaťPredmet: Re: Nápady   28.03.10 13:20

este kebyze ste to hadzali do google.com a vyhodilo toto forum tak by to bolo eňo ňuňo
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Nápady   

Návrat hore Goto down

Nápady
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Forum :: FaQ-
Prejdi na: