DomovFAQPortálHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

Share | 

Korzety

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Umbra

Female
Počet príspevkov : 227
Registration date : 06.08.2009

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   04.10.10 22:19

Morgain: To, že si vychváliš svoj e-shop ako keby z pohľadu spokojného zákazníka je zavádzajúce. Je to reklama, proti reklame nemám nič (do určitej miery) len nerob z toho niečo čím to nie je (t.j. spomínaná referencia zákazníka). Veľa ľudí na takéto praktiky doplatilo a to sa mi nepáči. Ak to nie je tvoj shop tak považuj to čo som napísala za bezpredmetné.
Nie, nekupovala. Dnes som si odsledovala jednu aukciu do konca a žeby sa ľudia o tie korzety trhali. Zostal do konca na pôvodnej cene, keby ho kúpim tesne pred koncom tak ho za takú aj mám. Keby mi niekto fiktívny stihol prihodiť tak sa naň vyserem a počkám na ďalší, aj tak sa tam objaví znovu.
Čo sa týka donášky súhlasím s Cobrom.
MADelaine: Neviem čo mala znamenať poznámka o lacnom shite keď rovnaký shit ako je na e-bay ponúka Morgain s tým rozdielom, že je drahší.
Návrat hore Goto down
http://www.last.fm/user/bloodyWHORE
Morgain

Female
Počet príspevkov : 7
Registration date : 03.10.2010

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   04.10.10 23:04

Ano moj prispevok bola recenzia, nie reklama, pretoze som bola prvy zakaznik tohto shopu, poznam osobne majitelku, takze ANO povazujem tvoje kecy za bezpredmetne. Jedinemu co nerozumiem je ze pises, ze su to shity a nemas ani nic odskusane, nevies ani o com hovoris.. ti za prispevky na tomto fore platia, alebo mas len pocit ze musis kazdeho urazat? :D
Návrat hore Goto down
MADelaine

Female
Počet príspevkov : 29
Registration date : 20.08.2009

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   05.10.10 20:07

Umbra: Lacný shit znamená, že je nimi e-bay posiaty (málokedy natrafíš na kvalitu a ak áno tak aj za dobrú cenu, a to sa Ti už viac oplatí dať si ho ušiť na mieru napríklad od Raveny), lepšie je kupovať na zakázku čo sa týka korzetov, alebo od overených e-shopov. Je to výhodnejšie, i keď nie zrovna lacnejšie.
To som tým myslela...
Návrat hore Goto down
MADelaine

Female

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   05.10.10 20:09

A ku korzetom od Morgain som sa ani nevyjadrila, akurát som apelovala na to, že prečo by nemohla podporiť svoj shop, či shop známej, je to iba odporúčanie od nej, nenúti nikoho, rozhoduješ sa vždy sama ,toď vše...
Návrat hore Goto down
dIGIMURDER

Male
Počet príspevkov : 52
Registration date : 24.03.2010

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   06.10.10 12:49

A to nehovorim o reklamaciach....
Ak kupis shit co sa roztrhne ci znici, tak rovno mozes peniaze hodit do kanalu.
Nie vsetko, co je na prvy pohlad NAJlacnejsie je najlacnejsie realne.

Castokrat ciny ( ebay netusim, s tim som sa nestretol) kradnu foto handier z e-shopov, co nemaju vodotlace, pripadne to vydavaju pod falosnou znackou, usiju to za stvrtinove naklady a spravia to v polovicnej kvalite.

Ich netankuje, ze si od nich viac krat nic nekupis. Zakaznikov a objednavok maju na kvanta, hlavne velkoobchodne.

Lokalne e-shopy naopak nebudu mat v zaujme predavat najlacnejsie nekvalitne odpady, pretoze by tim iba ziskali zle referencie a odradili si tak dalsich potencionalnych zakaznikov.
Samozrejme nemozno porovnavat korzety s plastovymi kosticami za 25 EUR, ako napr. Selecta Fashion a korzety s pevnymi ocelovym kosticami, ake vyraba Ledapol a pohybuju sa v cenovej kategorii 100 EUR a vyssie.
Najma u vacsich velkosti sa vysledok a trvacnost neda ani len porovnavat.

Najma u lakovanych korzetov je dolezite aby to nebol shit, pretoze lacny lack sa trha ako papier...
Jedna vec co je na fotke a druha, ked to pride postou.

dalej by som sa vyvaroval kupovaniu vo velkych sexshopoch (resp. kamennych) , hlavne ked ide o latex. Nastrihana tenka pasovka co sa trha pri sebamensom poskodeni za galakticke ceny.

Vsetko z vlastnej skusenosti.
Návrat hore Goto down
http://toxic-party.digi-m.sk
Skatarisa

Female
Počet príspevkov : 5
Registration date : 06.07.2010

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   06.10.10 19:19

najlacnejšie korzety su na stranke mimibazar .sk..staci si dať do google mimibazar sk korzety najlacnejsia je dominika...ja mam dva korzety z mimibazaru a som spokojna..a ceny sa pohybuju najmenej od 18stich eur...pre tie slečny čo veľmi chcú korzet tak tam kúpia fakt dobre...ja som spokojna...
Návrat hore Goto down
Umbra

Female

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   06.10.10 22:14

Morgain: Takže svoju prezývku si si zvolila podľa názvu e-shopu, aké milé. No to je jedno.
To, že sú to shity je všeobecne známe (myslím tie z e-baya, teda aj na stránke ktorú tu uverejňuješ). Odporúčam tento článok a hlavne jeho poslednú vetu: http://modnipeklo.cz/2010/09/usije-mi-snerovacku-ze-samyho-zlatyho/ . Keď si ho prečítaš celý tak zistíš prečo kvalitný korzet nebude za 20 ani 30 eur.
Naplatia mi, mali by? Každého neurážam, len niektorých Laughing .
MADelaine: Ja som v každom prípade za korzet šitý na mieru, za kvalitu som ochotná si priplatiť ako sa rozčulovať nad tým, že sa to pára a nesťahuje poriadne.
To čo tu popisuje dIGIMURDER ohľadom kopírovania mám otestované na istom kuse odevu. Jeden som kúpila v klasickom obchode a druhý u číňana. Ktorý si myslíte, že je teraz v rozkladnom stave?
Skatarisa: To už je priaznivejšia cena za nekvalitný korzet.
Podľa mňa tieto lacné korzety sú dobré pre nenáročné baby, ktoré sa netúžia príliš sťahovať a nevadí im horšia kvalita alebo pre začiatočníčky či príležitostné nositeľky. Asi patrím medzi náročnejších ľudí.
Návrat hore Goto down
Morgain

Female

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   06.10.10 23:52

Umbra: opat si vedla :D Ten shop je podla Mojej prezyvky a nie naopak :D Ako vidim, ty mas stale co povedat, hlavne k veciam, o ktorych nemas ani paru :D
Návrat hore Goto down
Skatarisa

Female

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   08.10.10 11:41

no neviem..nosim ich skoro stále a sú fajn..je pravda že nie su úplne pevné ale mne to stači na stiahnutie......nemám na korzety za 100e...mam aj jeden od raveny a ten tiež nie je najpevnejši...
Návrat hore Goto down
Skatarisa

Female

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   08.10.10 11:43

každý nemá na tak drahe korzety Laughing
Návrat hore Goto down
dIGIMURDER

Male
Registration date : 24.03.2010

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   08.10.10 12:06

www.gothic-fetish.eu ponuka korzety roznej cenovej kategorie, staci si vybrat. Novinkou su korzety s ocelovymi kosticami nizsej cenovej kategorie.
Pre stihle baby, ktore korzet neplanuju nosit kazdy den je korzet okolo 50 EUR vyhodna kupa.
Návrat hore Goto down
http://toxic-party.digi-m.sk
MADelaine

Female

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   08.10.10 12:36

Tak tak súhlasím s Digimurderom, mala som možnosť odskúšať si pár modelov z www.gothic-fetish.eu kolekcie, hlavne ich originály Cassiopeia (korzetové topy) a poviem Vám tam hneď cítiť kvalitu a poctivú ručnú prácu, hold ako som spomínala radšej si priplatiť...
Ale každý si je svojho šťastia strojcom sám, takže je iba na Vás čo si vyberiete, ktorý korzet Vám sedí, cenovo a kvalitovo vyhovuje...
Návrat hore Goto down
Eilien

Female
Počet príspevkov : 4
Registration date : 08.10.2010

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   09.10.10 0:03

zdravím Skatarisu:)čo sa týka mimibazaru tak len súhlasím su tam fakt lacné kúsky a veľmi pestrý výber a hlavne žiadne šmejdy,ja už budem korzety kupovať len tam lebo inde sa to neoplatí,nedám zbytočne 100eur za jeden korzet z nejakého shopu keď si za 100eur môžem kúpiť aj tri:)
Návrat hore Goto down
Eilien

Female

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   09.10.10 0:10

a ešte čo sa týka stránky Morgain shop tak všetky tie korzety ponúkajú na mimibazare za lepšie ceny:)
Návrat hore Goto down
Morgain

Female

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   09.10.10 0:11

no tak ja som dnes na minibazare bola a rozhodne tam nemaju taky vyber :) si pozri na Morgain shope sekciu korzety, su tam tri strany a na minibazare ponukaju len dokola asi tri a za rovnaku cenu, lebo oni si rataju aj postovne, kdezto v Morgain shope je postovne uz v cene...
Návrat hore Goto down
Morgain

Female

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   09.10.10 0:16

vlastne som si to kukla este pre istotu teraz a nikde nie je ani jeden co by bol rovnaky ako v Morgain shope, su tam podobne, ale tie stoja 40 a 50 eur...
Návrat hore Goto down
Eilien

Female

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   09.10.10 0:39

no musíš mať prehľad,ja som tam prihlásena a mám poukladané predávajúce čo ponúkajú veľký výber korzetov,musíš len hľadať:)no a tie ceny-mám jednu čo ponúka najdrahší korzet za 29eur vyššie ceny nemá,najlacnejší je tam za 18eur,ja síce už zarábam ale načo si budem kupovať drahé korzety neviem z akých stránok keď tu majú v podstate také isté ako inde a lacné a je to pritom tá istá kvalita.....
Návrat hore Goto down
Umbra

Female

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   09.10.10 16:43

Morgain: Asi si nerozumela vete "no to je jedno." Ale ja sa už ďalej nevyjadrujem, svoj názor som vyjadrila a za ním si stojím.
Návrat hore Goto down
Erewan

Female
Počet príspevkov : 747
Registration date : 16.08.2008

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   11.10.10 1:58

Ja sa musím zastať Morgain...tiež sa mi nezdá, že zavádza tou reklamou...každému musí byť jasné, že korzet nešitý na mieru nie je až taký kvalitný (alebo skôr aj je kvalitný, ale nebude tak sedieť a sťahovať-a to je predsa hlavný účel korzetu)

nebudem sa opakovať, ako už bolo povedané, lacnejšie korzety sú skôr pre dekoráciu,nie na extra sťahovanie (aj keď môžem povedať, že pár centi sa ním stiahnuuť dá...)

btw: uznávam, že na tých bazároch to môže byť lacnejšie..ale ako už bolo spomenuté, teba si to hľadať a sledovať..niekto na to nemá jednoducho čas, tak si radšej priplatí tých 10 eur a kúpi si to zo shopu, kde je pekne stála ponuka...
inak chválim ten obchod Morgain, ceny sú tam fakt dobré...jedine, čo mňa trošku odstrašuje je tá stránka-pôsobí trošku odfláknuto...amatérsky? proste.bála by som sa tam kupovať, keď sú tam aj takto podozrivo lacné korzety (ale úprimne, jedna známa si z neho objednala a akurát by jej v najbližších dňoch mal prísť tovar,tak keď to výjde, a uvidím,že sú také, ako si predstavujem,tak som nič nepovedala...skôr len ako konštrukčnú pripomienku, že by možno trebalo ešte na stránke zapracovať,aby vyzerala dôveryhodnejšie...)

Umbra: ty máš inak na mieru šitý korzet, že znevažuješ tie lacnejšie, podľa teba "shity"?
(bez urážky,tiež ma štve,keď sa niekto háda,že sú rovnako dobré ako sťahovacie korzety ušité na mieru, ale istý, ozdobný účel spĺňajú...)

btw: Musím sa aj ja pridať ešte nakoniec k Maddy. gothic-fetish.eu sú super...poslednú dobu rozšírili svoju ponuku a dokonca majú teraz množstvo zliav...o prístupe ani nehovorím- individuálne a ochotne mi zodpovedali všetky otázky, čo som na nich mala...no, s nimi som nadmieru spokojná...
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
Kisha

Female
Registration date : 25.10.2010

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   25.10.10 17:21

Ja si nemyslím, že korzety sú až také drahé :) Len treba hľadať dobré obchody, a hlavne akcie. :) Mám doma dva, každý stál okolo 25€ . Je to dosť výhodná cena, keďže som videla aj za 100e, ale také ja k životu nepotrebujem.
Návrat hore Goto down
http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=212853650310
Black Cobra

Male
Počet príspevkov : 755
Registration date : 01.01.2009

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   25.10.10 23:28

Korzet nemám a neplánujem (aspoň pre seba nie...) ale myslím že to bude to isté ako akýkolvek iný kus oblečenia... Vec za 25eur ti vyhovuje kým na seba nedáš niečo za 100... Potom už lacné ani nepozeráš.
Návrat hore Goto down
cassiopeia

Female
Počet príspevkov : 18
Registration date : 26.08.2009

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   26.10.10 1:23

svata pravda Wink
Návrat hore Goto down
http://www.gothic-fetish.eu
Kisha

Female
Registration date : 25.10.2010

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   26.10.10 21:12

Tak ja to zistím, až keď si kúpim za tých 100€ Upir
Viete, ale to zas musí byť kvalitný obchod Razz
A za tých 25€, to je z dosť kvalitného obchodu si myslím, viď používateľ nado mnou :) Upir
Návrat hore Goto down
http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=212853650310
Umbra

Female

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   26.10.10 21:42

Erewan: Nemám ale určite raz bude. Najprv mám na pláne topánky. :) To čo si napísala do zátvorky vyjadruje môj postoj. Pre mňa je dôležitejšie aby dostatočne stiahol a až potom ako vyzerá.
Inak gothic-fetish.eu sa veľmi zlepšil čo sa týka ponuky tovaru, chválim. :)
Návrat hore Goto down
Jaina

Female
Registration date : 30.08.2010

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   10.11.10 23:28

práve očakávam tento z true-empress :) (asi tu nikto taký nemá, či? teda som naňho zvedavá, už mám od nich jeden pod prsia a je fajn, sťahuje, asi nie zas príliš, ale vyhovuje mi..) to má byť k sukni... na venček O:-)
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Korzety   

Návrat hore Goto down

Korzety
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 5 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Gothic :: Goth Style-
Prejdi na: