DomovFAQPortálHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

Share | 

obuv :)

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorSpráva
Semiriane

Female
Počet príspevkov : 50
Registration date : 02.06.2010

OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   10.04.11 9:15

Iris De Sang: Tak ja by som nechcela byt nejak extra vysoka. Tak 170-175 by mi vyhovovalo :) a s tymi lupinami pekna poznamka... takze ty si nemusis umyvat vlasy tak casto? :D
Návrat hore Goto down
Chloë Noir

Female
Počet príspevkov : 737
Registration date : 05.08.2008

OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   11.04.11 7:44

Semi: No..je mmožné, že máme tie isté..každopádne..keď sa do nich pustím, tak také isté nebudú...Mne sa zdajú hrozne nudné a chcela by som ich nejako vylepšiť, len akoi neeviem nájsť v hlave ten správny nápad :D
Iris: No...výška môže byť niekedy problém...Aj trochu iná než "ideálna postava" je veľký problém pri nakupovaní olečenia..
ale aspoň to vidíš optimisticky. :D
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Semiriane

Female

OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   11.04.11 17:44

Chloe: Aj ja som uz nad upravou rozmyslala. Lenze zicherky su uz dost otrepane takze to nie. Nic ine som zatial nevykuzlila. S topankami to nie je az take lahke ako s trickami :D Nevadi. Mozno inokedy :)
Návrat hore Goto down
Iris De Sang

Female
Počet príspevkov : 156
Registration date : 19.02.2009

OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   13.04.11 9:47

Semiriane napísal:
Iris De Sang: Tak ja by som nechcela byt nejak extra vysoka. Tak 170-175 by mi vyhovovalo :) a s tymi lupinami pekna poznamka... takze ty si nemusis umyvat vlasy tak casto? :D

nie, nemusím :)) na vrch hlavy, kde sa mastenička ukazuje mi málo kto dovidí Wink inak je super aj suchý šampón - ak niekto nepozná, tak je to taký akoby púder, ktorý vlasy úplne odmastí - ideálne na festy. len nevýhodou je, že na čiernych vlasov pri velkom množstve spraví sivý nádych. ale ak nie je po ruke fér, hlavu strčiť do vetra a on to už vyfúka. predáva sa v tesku, tak do 30 korún a vydrží asi rok
Návrat hore Goto down
http://www.akomaestenepoznate.blog.cz
Semiriane

Female

OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   13.04.11 10:13

Iris: asi by sme mali prejst na temu vlasy a nie obuv kym nas odtialto nevyhostia:D ...Ale to musis stale stat aby to nebolo vidno:D Hmm, ale ten suchy sampon sa mi paci, este som o niecom takom npocula.Kedze mozno na nejaky fest pojdem tak sa po tom poobzeram :) Naozaj to funguje? V kazdom pripade dakujem za typ
Návrat hore Goto down
Iris De Sang

Female

OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   13.04.11 10:20

Semiriane napísal:
Iris: asi by sme mali prejst na temu vlasy a nie obuv kym nas odtialto nevyhostia:D ...Ale to musis stale stat aby to nebolo vidno:D Hmm, ale ten suchy sampon sa mi paci, este som o niecom takom npocula.Kedze mozno na nejaky fest pojdem tak sa po tom poobzeram :) Naozaj to funguje? V kazdom pripade dakujem za typ

funguje a úple super. skús doma taký test, až sa ti zamastia vlasy a používaš púder na tvár (ten sypký), tak si s ním prebehni na kúsku vlasov a uvidíš. ten suchý má taký istý účinok len niekolkokrát vačší.

no a keď sme už v tej téme topánkovej, čo používate na údržbu kože? má niekto nejaký overený prostriedok? nejaké typy/tipy by bodli
Návrat hore Goto down
Dwa®f

Male
Počet príspevkov : 703
Registration date : 25.12.2009

OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   13.04.11 10:22

Osobne sa nejako extra o boty nestaram, akurat cierny krem na boty ci lestidlo...

Ale tu je rada od profika :)

Návrat hore Goto down
http://www.myspace.com/dwarfik
Semiriane

Female

OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   13.04.11 10:38

Iris: Ok, skusim :) dakujem...

Ja sa o topanky tiez nejak extra nestaram. Jedine steelky si raz za cas z lasky okupem a prekremujem ciernym kremom na kozu (ale to sa casto nestava pri mne)
Návrat hore Goto down
Iris De Sang

Female

OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   13.04.11 11:07

najprv som sa zlakla, že to má sústruh.. :D nemám zvuk, shit
náradíčko cez pol obýváku, ale boty budú krásné :))

ja krémujem s krémom nočným vyživovacím na tvár, potrebujem ho minúť :D
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Male
Počet príspevkov : 755
Registration date : 01.01.2009

OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   13.04.11 12:19

Najlepší je klasický armádny čierny krém čo sa dá kúpiť v každom armyshope a stojí tuším 2 eurá... Moje kanady (kožené časti) sú v perfektnom stave aj po 7 rokoch Behania po lesoch, lezenia po skalách, brodenia sa vodou/bahnom, lezenia po budovách, behania po rôznej tehlovo-betónovej suti a sklených črepoch ...v každom počasí od 40° po -15 -20° v suchu aj v lejakoch/snehu. . a to ich len raz začas vykefujem netriem krémom a vyleštím. Koža je stále ako nová aj keď sú látkové časti predraté skrz naskrz, roztrhal som už trojo šnúrok (potom som sa nasral a dal tam paracord... od vtedy je klud) a vnútro sa rozpadáva.
Návrat hore Goto down
Iris De Sang

Female

OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   13.04.11 15:39

hmm.... ten krém mi už aj oco odporúčal
Návrat hore Goto down
Semiriane

Female

OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   13.04.11 16:52

Black Cobra : Aaaau, toto je asi prvy krat co som sa vcitila do koze topanok... chudatka majinke co si uz vsetko prezili Surprised :D
Návrat hore Goto down
foggy

Male
Počet príspevkov : 256
Registration date : 02.02.2010

OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   13.04.11 17:28

BC: ten krem pouzivam aj ja, ale mne sa jaksi furt do toho kremovania nechce. co narobim, som baaaarz lenivy Laughing na moje garfieldaky zabera vynikajuco :)
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Male

OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   14.04.11 13:54

Semiriane napísal:
Black Cobra : Aaaau, toto je asi prvy krat co som sa vcitila do koze topanok... chudatka majinke co si uz vsetko prezili Surprised :D

A čo si ešte len prežijú kým budem mať na nové... Keď sa nabudúce vyskytnem doma tak ti ich odfotím. Laughing

A nemali sa tak zle... majú aj vtipné spomienky na niekoľko epických pádov a jedny vykopnuté dvere (No neskús si to keď je tá možnosť). A zlaňovanie teiž zvládli bez ujmy (narozdiel od chrbta, bokov, rúk, kolien...)
Návrat hore Goto down
Semiriane

Female

OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   14.04.11 16:05

BC: Za fotku budem vdacna. Tolko zazitkov co maju tvoje boty nemam snad ja za cely svoj zivot :D tomu hovorim kvalitny zivotny styl :) tie este asi neskusili ake to je sediet zapraseny v skrini,co? :D by si im mohol dopriat aj taku cinnost aspon raz Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Male

OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   15.04.11 12:35

Za posledného štvrť roka boli vonku asi 5x a nič závažné sa nedialo... a ja podobne. Vedia čo je to sedieť v skrini (ale nepráši sa na ne majú vlastnú krabicu z nejakej hrubej čiernej látky). Takže vedia čo to je... A ja to už viem tiež. Ešte tak mesiac dva súčasného životného štýlu a asi sa na to vykašlem. Suicide

A prvých 5 rokov boli ako nové a nosené len na turistiku... Zničil som ich za posledné 2 roky. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Iris De Sang

Female

OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   16.04.11 8:38

Black Cobra napísal:
Za posledného štvrť roka boli vonku asi 5x a nič závažné sa nedialo... a ja podobne. Vedia čo je to sedieť v skrini (ale nepráši sa na ne majú vlastnú krabicu z nejakej hrubej čiernej látky). Takže vedia čo to je... A ja to už viem tiež. Ešte tak mesiac dva súčasného životného štýlu a asi sa na to vykašlem. Suicide

A prvých 5 rokov boli ako nové a nosené len na turistiku... Zničil som ich za posledné 2 roky. Twisted Evil

dávaš sa k islamu či čo? momentálne je islam no.1 :D
Návrat hore Goto down
Erewan

Female
Počet príspevkov : 747
Registration date : 16.08.2008

OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   18.04.11 22:03

Predávam svoje 20 dierkové kanady...Veľkosť 40-41...čierne..klasičenka proste

záujemcovia,hláste sa do správy, dohodneme sa aj na cene,príp. poskytnem aj foto a bližšie info :)
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
Black Cobra

Male

OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   25.05.11 0:31

Konečne nové boty... chodiť v zimných už bolo na skapanie.

Geniálne boty. milujem Gore-Tex... lahké, pohodlné, nohy v suchu. A zips je dobrý pri dlhom sedení vo vlaku.

A ako som slúbil... Staré kanady:

https://redcdn.net/ihimg/m/703/158/p5090008.jpg
https://redcdn.net/ihimg/m/577/5126/p5090010.jpg
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: obuv :)   

Návrat hore Goto down

obuv :)
Návrat hore 
Strana 9 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Gothic :: Goth Style-
Prejdi na: