DomovFAQPortálHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

Share | 

(Ne)Tolerancia

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Transilvania

Female
Počet príspevkov : 433
Registration date : 11.08.2008

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   27.01.09 3:25

hehe neviem preco ale pride mi to smiesne co tu rozoberame :DDD a s tym xlapcom mi to pride cele nejake divne... :D ty ludia sa mi nezdaju byt v poriadku :D
Návrat hore Goto down
Veronika

Female
Počet príspevkov : 333
Registration date : 18.01.2009

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   27.01.09 16:18

mortimer: nevymysleli a ja som slusna neboj :D
Transilvania: preco ti to pride nejako divne???
Návrat hore Goto down
Morty

Male
Počet príspevkov : 1869
Registration date : 16.11.2008

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   27.01.09 17:26

no lebo to nema neaku zvlast extra pointu - on je "rebel", ona si zasadne, jemu jebe, tato je bezmocny, oni to nezvladaju, nakoniec sa chudak obetuje a vykasle sa na vlsy v zaujme dobra.. no mne to znie akoz brava ak to este funguje :D

Transilvania

Female
Počet príspevkov : 433
Registration date : 11.08.2008

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   28.01.09 2:49

no nejak tak :DDD
Návrat hore Goto down
Veronika

Female

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   28.01.09 18:33

ha??? rebel?? ee rebel to nebol skor necem mu vinadat do debilov ,ale ked si nechal od ucitelky skakat po hlave...no sak ked nemaju v skolskom poriadku ,ze nema nosim dlhe vlasy a pod. tak ona nema pravo mu to vyhadzovat na oci ....
ale uz to nehajme tak ...to bol len malicky priklad netolerancie alebo aj usudok jednej osoby na druhu podla jeho vyzoru ...smola ze to tak vo svete chodi ..ale tuto temu o nom nechajme uz tak a hodte daco druhe
Návrat hore Goto down
Morty

Male

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   28.01.09 18:54

no zase tu mame tu vecnu otazku ked sa clovek spyta ze "a co ti moze" ked v skolskom poriadku o to neni nic.. hehe no moze si na vas zasadnut :D ja som takto na gympli s mamkou podal na matikarku staznost na ministerstvo so ziadostou o prehodnotenie nou znamkovanych pisoiek a odvtedy som mal zazracne pokoj od vsetkych 8-)

Veronika

Female

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   28.01.09 21:57

No vidis to je dalsi pripad co si napisal.....moj bratranec este ked bol na prvom stupni z.s. musel povinne behat lebo mu to kazal ucitel a aj nakrical s tym vedemim ,ze vedel o tom ,ze moj bratranec je astmatik ...chlapec dostal astmaticky zachvat a ked o tom sa dozvedel jeho otec hned isiel za riaditelom a ucitela len len ,ze nevihodili ......
No vidis este povedz ,ze jaky mala na to dvovod si na teba zasadnut..
ziaden ??? vyzor???spravanie???alebo...???
Návrat hore Goto down
Morty

Male

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   28.01.09 22:34

dovody su nepodstatne, podstatne je ako si usporiadat zivot tak aby ma take veci uz netrapili. Inak ucitela mohli kludne zalovat, boha kde ostalo to stare dobre oko za oko? ja by som sa teda neuspokojil iba s tym ze ho skoro vyhodia kebyze mam deculo a toto sa mu prihodi
Návrat hore Goto down
http://www.tetovanie.co.cc
Veronika

Female

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   28.01.09 22:36

No ne???i ja hovorim!!! Ale smola ,ked su raz taky ludia sportovo zalozeny ...tak preco nie aby mucili aj tych sportovo menej zalozenych
Návrat hore Goto down
Veronika

Female

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   28.01.09 22:37

to ako ja by som ich nemucila ..to bola recnicka otazka myslena v opacnom pripade
Návrat hore Goto down
without emotions

Female
Počet príspevkov : 170
Registration date : 21.01.2009

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   30.01.09 22:01

Hm, no ja som veeelmi tolerantny clovek,mne nevadi vela veci...iba take tie co sa daju nazvat zlymi ....nebudem ani konkretizovat lebo ma nic prave nenapadne...Ale reci ohladom mojho vyzoru si nevsimam,dokonca najlepsia moja taktika je sa este na dotycneho usmiat,to ho odrovna....no a tym ucitelkam a ucitelom co sa ma marne pokusali netolerovat,tym to nevyslo...cokolvek mi zakazali,to som naschval aj tak urobila,a ked uvideli ze nemaju sancu,proste dali pokoj....Ja sa nikdy neviem vzdat svojich oblubenosti Laugh
Návrat hore Goto down
Veronika

Female

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   24.02.09 21:25

Tak tak ...no a jak moja babka mi dakedy hovori ,,Niektore ucitelky ucili este za stareho rezimu,, .....taze sa niet co cudovat,lebo tie mladsie ste si urcite vsimli ,ze proti takym veciam ako je vyzor uz ani tak vela tych vyhrad nemaju a viac ich toleruju
Návrat hore Goto down
Black Cobra

Male
Počet príspevkov : 755
Registration date : 01.01.2009

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   25.02.09 14:19

Niektore ucitelky ucia fakt dlho. Na zakladke ma chemiu ucila ucitelkz ktora ucila na zakladnej aj mojho otca ( a vraj uz vtedy bola stara ) zlo proste neumiera... :D
A je pravda ze ucitelky nepotrebuju dovod aby niekoho nemali radi. Vlani som takto mal problemy z jednou pizdou. Som dyzgrafik tak v skole nemusim pisat poznamky lebo to proste nestiham. Tak si prefocujem spoluziakov zosit. Ucitelke na Elektronike (tiez taky predpotopny typ) strasne liezlo na nervy ze nepisem ale pozeram na nu ze co kresli na tabulu a pocuvam... Furt sa vsade stazovala ze nic nerobim na hodine, ked ma nasrala tak sa k tomu pridalo este ze som drzy... Takze na polroku som dostal 4 aj ked moj priemer znamok bol 3.1. Takze som sa nato vysral lebo sa nebudem ucit jak taky blb ked nakoniec znamku urci ona. Takze vysledkom bol reparat na ktory som sa neucil a spravil som ho bey problemov. A tento rok mame ineho ucitela a na polroka som mal 2. Ale inak to Vobec neni otom ze kto uci...
Návrat hore Goto down
Veronika

Female

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   25.02.09 19:54

No o tej dlhovekosti ucenia by sa dalo polemizovat:D ...ale nemozeme teraz hned kydat na vsetky stare ucitelky a ani starsie .....niektore su dobre to fakt zavisi od cloveka ,ale podla mna by ucit taketo zeny a muzi nemali ,ktory maju netoleranciu voci druhym...no teraz asis tym ja nic nezmozem hmmmm
Black Cobra: A ona akoze vedela ,ze si dysgrafik???
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   

Návrat hore Goto down

(Ne)Tolerancia
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Miscellanous :: Rôzne-
Prejdi na: