DomovFAQPortálHľadaťRegistráciaPrihlásenieShopsBands
Fórum

Share | 

(Ne)Tolerancia

Goto down 
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Samael

Male
Počet príspevkov : 78
Registration date : 04.09.2008

OdoslaťPredmet: (Ne)Tolerancia   02.10.08 23:34

Myslim ze tato tema je velmi dolezita....staci vyzerat troska inak a hned to cele okolie nedokaze predychat...ake mate skusenosti???
Návrat hore Goto down
Chloë Noir

Female
Počet príspevkov : 737
Registration date : 05.08.2008

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   03.10.08 11:36

No, ja som rada, ze mam okolo seba pomerne tolerantnych ludi. V skole sa mi nestava, ze by mal niekto nejake problemy s tym ako vyzeram. V okoli mojho bytu je to trosku horsie, mam okolo seba samych hiphoperov takze sa reciam nevyhnem. Ale snazim sa to ignorovat ved mi za to nestoja. Co sa tyka pohladov napriklad ked idem do mesta tak ma to skor bavi ako uraza. Je zabavne sledovat tie zmatene pohlady heh. Ale zase brala by som aby to ludia brali tropchu viac s nadhladom, pretoze to co sa v dnesnej dobe stava (nielen gothom ale aj punkacom a podobne) je blbe. Posudzovat ludi podla vyzoru je chyba. VEd aj vrah sa moze obliect pekne a slusne ale slusneho cloveka to z neho nespravi. A naopak, gothik moze vyzerat akoby vysiel z hrobu a moze to bzt slusny a inteligentny clovek aj ked na to na prvy pohlad nevyzera. Tym som chcela povedat len to, ze ja sa s priliznou netoleranciou nestretavam a som rada a nezavidim tym, ktori to nemaju take lahke ako ja.

(A som v skole, a je prestavka, takze je to trochu chaoticke)
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Martin

Male
Počet príspevkov : 169
Registration date : 18.09.2008

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   03.10.08 16:24

Nechcem tu nejako vyplakávať alebo tak len poviem, že keď som zistil že gothic je mojmu srdcu najbližšie polka mojich takzvaných veľmi dobrých kamarátov sa mi buď vysmiala alebo otočila chrbtom.Ale naučil som sa žiť s tým keď sa ľudia na mňa otáčajú keď prejdem okolo nich.
Návrat hore Goto down
Erewan

Female
Počet príspevkov : 747
Registration date : 16.08.2008

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   03.10.08 22:03

no,mne zasa Lezu na nerwy ti "obdiwowateLia"
aaach,aka si uzasna,a bla bla bLa...by so msa zakopala dakde,ani ma nepoznaju a dobre ze ma nepretiahnu,lebo si mysLia,aka som dark iiivL a kuuL Sad
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
Martin

Male
Počet príspevkov : 169
Registration date : 18.09.2008

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   04.10.08 19:59

No tak to je naozaj strašné, že idú po tebe kopy chalanov to sa sťažuješ alebo chváliš?
Návrat hore Goto down
Erewan

Female
Počet príspevkov : 747
Registration date : 16.08.2008

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   05.10.08 17:41

nje,ja teraz nehoworim o chaLanoch..praweze mi take "kompLimenty" dawaju nejake 11 rocne diewcata...a skorej stazujem,pre mna to nie je weLmi pochwaLa,ked mi niekto powie aka som podla neho dobra,ked ma wobec nepozna...
to je pre mna mozno este horsie,ako keby mi nadawal...
lebo prazdne reci nemusim Sad
Návrat hore Goto down
http://www.himka.webka.sk
Transilvania

Female
Počet príspevkov : 433
Registration date : 11.08.2008

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   06.10.08 5:36

no tolerancia je veeeelmi dolezita ale vela ludi tolerantyx nieje... ak to tak pojde dalej a ziadna tolerancia na svete nebude tak vsetci ludia dopadnu velmi zle... vznikne na zemi peklo... Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Chloë Noir

Female
Počet príspevkov : 737
Registration date : 05.08.2008

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   06.10.08 16:16

No, vidíš Erewan, také reči ja našťastie počúvať nemusím. Mne už veľa ľudí povedalo, že sa bud tvárim úplne namyslene a povýšenecky alebo ako keby som chcela niekoho zabiť. Tým pádom sa ku mne nikto neozýva okrem tých, ktorí ma dobre poznajú. Má to svoje výhody.
Ale napríklad som tiež rada, že moji profáci nemajú nič proti tomu. Nikto na mne nesedí a nikto do mňa nerýpe.
Niektorí starší ľudia majú až také predsudky, že jedna stará babka stála neďaleko pri mne a nesadla si, aj keď bolo pri mne voľné miesto. (jediné :D A bus bol totálne plný :D )

Ale ľudia boli vždy netolerantní k niečomu novému a inému. A zrejme aj vždy budú. Síce sa to trochu mení a to, za čo by nás pred niekoľkými storočiami upálili, teraz nad tým len mávnu rukou. Ale teraz sú tu už skôr iné veci, ktoré väčšina netoleruje.
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Transilvania

Female

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   06.10.08 19:44

presne tak
Návrat hore Goto down
sedatívum

Female
Počet príspevkov : 286
Registration date : 10.08.2008

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   21.10.08 14:45

heh... obdivovatelia.. o tych by som vedela rozpravat... Laugh Dead a najlepsie su tie stare babicky - klebetnice - stale ohovaraju vsetkych naokolo.. a ked vidia nebodaj nejakeho gotha, tak sa prezehnaju na tri krat... clown
Návrat hore Goto down
Veronika

Female
Počet príspevkov : 333
Registration date : 18.01.2009

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   24.01.09 11:11

No uz som pocula ( a je to pravda) ,ze tu do presova chodil alebo chodi na elektortechnicku strednu skolu student a mal dlhsie vlasy ne po plecia...ale trochu dlhsie a jedna stara ucitelka si na nom tak zasadla ze sa to vraj nedalo vydrzat ....isiel do skoly aj jeho otec no marne... vytocila aj jeho ...a ten chlapec uz mal aj blbe reci o tom ci ked spacha samovrazdu pojde do pekla a tak podobne blbe reci....no nakoniec urobili kompromis ...dal si ich skratit po plecia....hoci reval i on jeho otec.....
No to je jeden maly prikladik netolerancie alebo aj posudzovania cloveka podla vyzoru ...hnusna baba... Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Goth_Konigin

Female
Počet príspevkov : 210
Registration date : 06.08.2008

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   24.01.09 12:19

Tak to ja mozem byt rada, ze zijem vo vacsom meste.. Ked som travila prazdniny na dedine, tam dlho nezabudnem na jeden "zazitok" :D Pekne si so sesternicou vykracujem a teraz zrazu ide oproti mne starsia pani, tak som sa pekne pozdravila, usmiala a ona na mna hodila tie jej vyplieskane oci a zvolala "ach pane boze!" a otocila sa a isla smerom ku kostolu.. vtedy som nevedela ci mam byt nastvana, nestastna, alebo sa smiat.. :D
Návrat hore Goto down
Morty

Male
Počet príspevkov : 1869
Registration date : 16.11.2008

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   24.01.09 13:39

ja osobne som sam vysoko netolerantny ale mam na tos voje dovody. ludsku hlupost, prizemnost atd proste tolerovat neviem

co sa vyzoru tyka je to o inom, ale zase ma do nepricetnosti vytacaju kreteni co vsetko opakuju - clovek si na seba nieco vymysli, po mesiaci to nosi polka mesta ale tak to uz suvisi s tou hlupostou, prizemnostou...

erewan: hehe plne chapem, vie to byt otravne :)

Transilvania

Female

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   26.01.09 1:50

Veronika no nepekne.... ale tiez nieboli pekne ani tie jeho reci ze a ten chlapec uz mal aj blbe reci o tom ci ked spacha samovrazdu pojde do pekla a tak podobne blbe reci... neviem preco ale mam z toho poit ze to bol este nejaky mladucky chlapec co este tiez rozne vei nexapal..... a v zivote bohuzial niekedy treba roit kompromisy na to nex si xlapec zvyka... a mortimer... je veru skoda ze nedokazes ostantyx ludi tolerovat. potom tiez je blbe xciet aby oni tolerovali teba ak ami ty to nevies.... aj ked su ludia svine ale s tym ze ak budes netolerantny nic nevyriesis...
Návrat hore Goto down
Morty

Male

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   26.01.09 2:01

no ale tolerovat napriklad pijavice na socialnom systeme tiez nic neriesi :) ako velmi rad hovorim - vsetko ma dve strany mince

Transilvania

Female

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   26.01.09 2:56

no to neriesi.... :D ale o inom bola rec.... vsimla som si... :)
Návrat hore Goto down
Veronika

Female

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   26.01.09 17:47

Transilvania: no ves ja som ho osobne nepoznala iba viem, ze sa to stalo a mas prvadu aj ja si myslim ,ze to s tymi recami prehnal ..., ze kvoli jednej zdegenerovanej , blbej a neviem co vsetko babe...by to urobil ...ja by som sa jej vys...a z vysoka na hlavu a nebodaj by som za nou poslala rodinnych prislusnikov..hmmm ta to by babicka asi neprezila dd
Návrat hore Goto down
Transilvania

Female

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   26.01.09 18:27

no rozumiem....len si o tom pocula.... ale kedze sme pri tom neboli nevieme ci xybu ma len ta baba a ci vobec xybu ma alebo ten mladik... vela veci co clovek len pocuje mozu a nemusia byt dokraslene atd...
Návrat hore Goto down
Morty

Male

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   26.01.09 20:21

ja tomu nechapem - tak chlapec mal evidentne nie moc inteligentne kecy a predvadzal sa pred babou neakou a koli tomu si na neho zasadla ucitelka? no co je na tom take speci?

Veronika

Female

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   26.01.09 20:27

juuuj mortimer ty aspon trosku precitaj prispevky ...to nie kvoli tomu ,ale kvoli tomu ze mal dlhe vlasy
Návrat hore Goto down
Morty

Male

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   26.01.09 20:41

ved citam len to mi uz vobec nejde do hlavy :D a nasledne za to ze jej sa nepacili jeho dlhe vlasy on sa zacal machrit takymi kecami ci ako? :D

Veronika

Female

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   26.01.09 20:50

mortimer:Ucitelke sa nepacili jeho dlhe vlasy a zasadla si na nho...on to uz nemohol zniest a mal take blbe reci ci ked spacha samovrazdu ci pojde do pekla.. a tak isiel jeho otec do skoly no i jeho ta ucitelka poriadne nas...a a nic nevibavil...chlapec a otec urobili kompromis dal sa ostrihat po plecia hoci reval i on i jeho otec....chapes ci este raz mam to cele zopakovat ...dufam ze nepisem az tak nezrozumitelne??? scratch

A nemachril sa pred ziadnou babou- to som tak len nazvala tu STARU HARPIU tongue
Návrat hore Goto down
Morty

Male

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   26.01.09 21:11

jaj aha no hehe to uz ma logiku - a preco aj jeho tatko plakal ked ho strihali?

Veronika

Female

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   26.01.09 21:38

no to jeho tatko asi len tak obrazne povedane ze plakal ale ten stredoskolak plakal naozaj ...aspon mi tak vraveli scratch a o tom som nepocula v skole ale doma
Návrat hore Goto down
Morty

Male

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   26.01.09 22:16

mozno si to na teba vasi vymysleli aby si sa spravala v skole slusne :)

Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: (Ne)Tolerancia   

Návrat hore Goto down

(Ne)Tolerancia
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovakia Gothic Forum  :: Miscellanous :: Rôzne-
Prejdi na: